Ondřej Koběrský

Ondřej Koběrský

Investor, portfolio manažer a konzultant

Podpis

Nejsem finanční poradce - jsem investor. Neprodávám nesmyslné investiční produkty za provizi. Místo toho vám ukážu, jak strategicky a dlouhodobě budovat své portfolio a dosahovat z něj stabilního zisku a pasivního příjmu.

Napsali o mně

Individuální spolupráce

Díky 9 letům stráveným na kapitálových trzích a mentorování stovek klientů a investorů umím minimalizovat riziko chyb.

  • Provedu vás začátky investování do akcií.

  • Vytvoříme vaší individuální investiční strategii, která bude pasovat přímo vám.

  • Naučím vás, jak výhodně nakupovat akcie pod cenou, abyste za ně zbytečně nepřeplatili.

  • Vyhnete se zbytečným poplatkům, které vás okrádají o zisk.

  • Vytvoříme dlouhodobě udržitelné a dobře diverzifikované investiční portfolio.

  • Z vašich investic získáte smysluplný a stabilní pasivní příjem.

  • Dostanete nástroje, které já sám využívám pro dosahování nadstandardních zisků.

  • Vstupní telefonát je zdarma.

Garance spokojenosti
Marek Franc

Marek Franc

Seniorní finanční poradce

Ondřej Koběrský představuje investora, jehož odborné znalosti v oblasti financí a investic překračují mé očekávání. Jeho přístup k vytváření investičních strategií je nejen důkladný, ale také individuálně přizpůsobený potřebám klienta. Jsem nesmírně spokojen s jeho schopností provést podrobnou analýzu mého finančního profilu a investičních cílů. Na základě této analýzy mi Ondřej navrhl optimalizovanou strategii, která nejen odpovídala mým cílům, ale také respektovala mé limity přijatelného rizika. Jeho schopnost vytvořit diverzifikované portfolio, které kombinuje různé třídy aktiv a efektivně reaguje na tržní trendy, je klíčovým prvkem mé důvěry v dlouhodobý úspěch mého portfolia. Děkuji za spolupráci.

Petr Machala

Petr Machala

Podnikatel

Pan Koběrský mi pomohl s výběrem vhodného portfólia k dlouhodobé investici, i když jsem v tomto úplný začátečník. Oceňuji možnost osobního setkání, osobní přístup a možnost případné další konzultace. Pan Koběrský je odborníkem ve svém oboru, na kterého se rád v budoucnu obrátím.

Martin Průša

Martin Průša

Software Engineer

Pana Koběrského jsem našel skrze youtube videa. Po shlédnutí pár z nich mi došlo, že na druhé straně hovoří lidský a pokorný člověk, který si na nic nehraje, což je typ osoby, která mi sedí. Sjednal jsem si konzultace, které probíhaly přímo mě na míru. Ikdyž jsem úplný začátečník, dozvěděl jsem se vše co jsem potřeboval. Pokud chcete někoho zkušeného v oboru, kdo vám poradí s investicemi, pan Koběrský je dobrá volba.

Martina

Martina

Marketingová expertka

Ondra je opravdu odborník ve svém oboru, který dokáže vše velmi lidsky vysvětlit i úplným začátečníkům. Pomohl mi se založením všech účtů, ukázal praktické rady a tipy ze svých účtů a poradil mi také s výběrem vhodného portfolia. Již delší dobu jsem hledala někoho takového a s Ondrou to byla trefa do černého.

Ing. Martin Bureš

Ing. Martin Bureš

Majitel czechdesigners s.r.o.

Ondra mě oslovil v podcastu a já se rozhodl jej kontaktovat na konzultaci. Komunikace od samotného začátku byla na profesionální úrovni. Měl jsem jasný cíl a věděl jsem, že investice je rozumná. Při samotné konzultaci jsem dostal know how, které jsem očekával. Jediné, co bych doporučil je vaše kvalitní příprava ke samotné spolupráci. Ondra je nabitý a vše dokáže rychle a prakticky odpověď. Ondro díky a doufám,že se mi podaří aplikovat tvé cenné rady.

Judr. Tibor Nyitray

Judr. Tibor Nyitray

Advokát

Když jsem před nějakou dobou začínal s investováním na akciovém trhu, neměl jsem mnoho znalostí. bylo mi jasné, že bez alespoň základních znalostí to nepůjde. Po nějaké době hledání zdrojů informací jsem naštěstí narazil na práci Ondřeje. Velmi mi pohlo, že jeho videa na YT v podstatě chronologicky nabízí skvělé základní informace se srozumitelným vysvětlením nejdůležitějších pojmů a dovedností. Postupným sledováním videí až do současnosti se pozorný sledující může naučit mnoho potřebných dovedností, investičních strategii, technických postupů ,potřebných pro zahájení samostatné práce. Vše je oživeno reálnými obchody Ondřeje, výsledky jeho živého portfolia, podrobných analýz zajímavých firem atd. Vše podané záživnou a pochopitelnou formu. Moje osobní situace je trošku odlišná než u většiny sledujících a tak jsem potřeboval nastavit svoje subjektivní směřování. Využil jsem proto možnosti individuální konzultace a byl jsem velmi potěšen a překvapen, že ten známý chlapík z YT naživo působí velmi mile, dokáže se dobře vcítit do situace konzultující osoby a respektovat individuální potřeby. Je vidět, že není pouze jednostranně zaměřen, ale na základě dnes již rozsáhlých fundamentálních znalostí pomoct nastavit myšlení a směřování investora směrem odpovídajícím jeho potřebám. Nejde ani tak o doporučení konkrétních společností k investování, ale spíše o myšlenkové nasměřování, vhodnou strategii a taktiku postupného invstování atd. Do dnes z myšlenek a nápadů, které jsme spolu dali dohromady těžím. Nelituji ani haléř z té částky, kterou jsem za konzultaci zaplatil, neboť se mi již nesčetně vrátili v mých výnosech, jak kapitálových tak dividendových.

David Jablonski

David Jablonski

Manažer výroby

Byl jsem už popravdě unavený a frustrovaný z všelijakého finančního poradenství na bázi komisí, kde člověk vlastně neví, jestli mu nastavují a updatují portfolia správným směrem. Rozhodl jsem se vzít vše do vlastních rukou, zorientovat se ve světě fondů a akcií a investovat po vlastní ose. Narazil jsem tak na Ondru, který má hodinovou sazbu, bez provizí, vše mi skvěle vysvětlil, zanalyzoval dosavadní plány jiných poradců, a navedl mě, doufám, správným směrem. Já jsem spokojen. V konečném důsledku mi ušetřil na šílených provizích a z dlouhodobého hlediska dosáhnu ještě většího zhodnocení.

Ondřej Koběrský v číslech

23

počet akcií a ETF v mém portfoliu

Každá z těchto akcií je pečlivě vybrána a plní v portfoliu svůj účel. Jen tak portfolio dává smysl a dokáže být dlouhodobě ziskové.

10 000 000 Kč +

hodnota mého akciového portfolia

Portfolio mi generuje zisky, i když spím. Nechávám investice pracovat za sebe.

283%

zhodnocení mého kapitálu za 9 let

To, co víte, je klíčem k úspěchu. Pravidla jako diverzifikace, poctivá analýza a 70:20:10 jsou naprostý základ. Rád vás seznámím se všemi mými pravidly.

13.8%

průměrné roční zhodnocení za posledních 9 let

Nespokojte se s podprůměrným výnosem, který vám nabízí investiční produkty nabízené různými “obchodníky” buďte sámi sobě pánem. Neinvestujte bez znalostí a know-how.

0%

míra mého zadlužení

Jsem konzervativní investor. Na své akciové investice si nepůjčuji, ani neinvestuji rizikově na páku. Můj cíl je bezpečně sestavené portfolio, které mi bude dlouhodobě generovat zisky a PASIVNÍ PŘÍJEM v podobě dividend.

100 000 Kč

kapitál, se kterým jsem ve 21 letech začínal

Vždy jsem věděl, že mnou vydělané peníze musí pracovat dále pro mě. Každá investovaná koruna se počítá.

4.6%

dividendový výnos mého portfolia

Mé akcie a portfolio mi pravidelně vyplácí dividendy, které se rok od roku navíc zvyšují. Bez práce. Dividendy jsou pravým PASIVNÍM PŘÍJMEM.

9

počet let na akciovém trhu

Stále se učím, ale díky 9 letům na trhu dokážu minimalizovat riziko chyb.

Ondřej Koběrský

O mně

Jsem nezávislý investor a provedu vás světem investic do akcií. První akcie jsem nakoupil v jednadvaceti letech a hned jsem věděl, že je to něco, čemu se chci plně věnovat. Už je to více než 9 let, kdy jsem investoval do své první akcie. Za tu dobu jsem udělal spoustu chyb. Tyto chyby ale byly základem mého know-how a aktuálního investorského úspěchu.

Dnes se kromě zvyšování investiční gramotnosti u veřejnosti věnuju správě svého portfolia, portfolia klientů a zároveň působím jako investiční lektor a konzultant. Pomáhám tak lidem, kteří chtějí úspěšně budovat svá investiční portfolia a dosahovat z nich stabilních zisků a pasivního příjmu.

Připraveni? Začněte investovat!

Jsem tady, abyste mohli zhodnocovat vaše peníze.